Pielgrzymka do Stoczka, Świętej Lipki i Gietrzwałdu

W dniach 28-29 kwietnia uczestniczyliśmy w pielgrzymce do Stoczka Klasztornego, Świętej Lipki i Gietrzwałdu. W piątek odwiedziliśmy Stoczek-miejsce uwięzienia Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Następnie udaliśmy się do Świętej Lipki, gdzie wysłuchaliśmy prezentacji organowej oraz opowieści przewodnika, a także uczestniczyliśmy we Mszy Świętej. W późnych godzinach popołudniowych dotarliśmy do Gietrzwałdu. W sobotę odwiedziliśmy zakątki sanktuarium w Gietrzwałdzie: źródełko, kapliczkę Objawień, bazylikę. Po Mszy Świętej uczestniczyliśmy w nabożeństwie różańcowym oraz Drodze Krzyżowej. Na koniec odmówiliśmy koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w drodze powrotnej odwiedziliśmy grób bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie.