Kościół w Woźnikach

Najmłodszym kościołem filialnym jest kaplica w Woźnikach, która ma za patrona Św. Franciszka, a na obrazie znajdującym się w prezbiterium znajduje się św. Maria Magdalena u stóp Krzyża Chrystusa Pana. Kaplica została wybudowana w latach 1996-1998, a w 2001r. pokryto ją blacho-dachówką. Dzięki hojności mieszkańców Woźnik w 2006r. można było wykonać wylewki wyrównujące oraz położyć płytki na całej powierzchni kaplicy i na chórze, a w 2008r. panele na suficie i malowanie. Kaplica jest ogrodzona, prowadzą do niej betonowe chodniki.

Wierni mogą brać udział we Mszy Świętej co niedzielę o godz. 14.00, a w okresie Wielkiego Postu w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Zawsze w 1. niedzielę października odbywa się odpust z racji święta patrona kaplicy, św. Franciszka.