Duszpasterze

PROBOSZCZ:

Ks. Tadeusz Mikołajczyk, mgr teol., kanonik RM, ur. 02.02.1968r. w Kłobucku, prezb. 30.05.1993r. Proboszcz parafii Bogdanów od 01.07.2019r.

 

 

 

 

 

PROBOSZCZ – SENIOR:

Ks. Wojciech Bartłomiej Gonera, mgr teol., kanonik honorowy Kolegiackiej Kapituły Zawierciańsko-Żareckiej, ur. 07.11.1949r. w Radomsku, prezb. 18.05.1975r. Proboszcz parafii Bogdanów od 1998r. do 30.06. 2019r.

 

 

 

 

WIKARIUSZ:

Ks. Tomasz Błaszczyk, mgr teol., ur. 19.12.1984r. w Częstochowie, prezb. 22.05.2010r. Wikariusz parafii Bogdanów od 16.08.2016r.