II Niedziela Adwentu

04.12.2022 r.

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy dzieci, młodzież i starszych z lampionami na Roraty na godz. 17.00.

2. Pamiętajmy o naszych chrześcijańskich tradycjach obchodząc Boże Narodzenie.  Niech nie zabraknie płonącej świecy Caritas do nabycia w zakrystii w cenie 10 złotych oraz poświęconego Opłatka. Składana ofiara za opłatek, który można nabyć również w zakrystii jest wyrazem wdzięczności za posługę w naszej parafii pana organisty.

3. W najbliższy czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze w naszej świątyni o 8.00 i 17.00. Na mszę wieczorną szczególnie zapraszamy uczniów klasy III wraz z Rodzicami po odbiór poświęconych medalików. W tym dniu po Roratach Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Matki Bożej.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjonarzom.

5. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz Tygodnik Katolicki Niedziela.

6. W ubiegłą niedzielę w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Częstochowie ks. abp Wacław Depo pobłogosławił do posługi lektora dwóch naszych ministrantów: Gabriela i Patryka. Składamy im serdeczne gratulacje i życzymy radości z wykonywanej posługi.

7. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę gospodarczą.

8. Całą naszą Parafię polecamy opiece i wstawiennictwu NMP i św. Michała Archanioła.