XII Niedziela Zwykła

23.06.2024 r.

1.Rozpoczynamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy, że od Boga i świadectwa wiary widocznego w praktykach nie ma wolnego. Dzisiaj również Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.

2. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich Janów i Janiny w najbliższą środę na godzinę 18.00.

3. W  najbliższą sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4. W ubiegły wtorek miało miejsce kolejne spotkanie Komitetu organizacyjnego w związku z Peregrynacją Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Członkowie tegoż komitetu przypominają o zaangażowaniu się w dzieło pomocy przygotowania proporczyków na dekorację trasy przejazdu i procesji oraz dostarczenie przygotowanych materiałów do naszego kościoła do dnia 25 lipca.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i dekorację kwiatową mieszkańcom Piekar. Bardzo prosimy, by za tydzień (w sobotę rano) kościół posprzątali mieszkańcy Woźnik Kolonii.

7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nasz Tygodnik Katolicki Niedziela.

8. Całą naszą Parafię, dzieci, młodzież oraz wszystkich wyjeżdzających na wypoczynek polecamy opiece i wstawiennictwu św. Michała Archanioła.