Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła

01.10.2023 r.

1. Rozpoczął się październik – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy  na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszy Świętej o godzinie 17.00, natomiast w niedzielę po sumie. Prosimy, by uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w tych nabożeństwach w następującym porządku: poniedziałek – kl. I i II; wtorek – kl. III; środa – kl. IV i V; czwartek – kl. VI; piątek – kl. VII i VIII.

2. Msze Święte w tygodniu o godzinie 17.00, natomiast kancelaria parafialna po południu czynna w godzinach: 15.00 – 16.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godziny 9.00, natomiast spowiedź od godziny 16.30. Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi połączona z zawierzeniem w sobotę o godzinie 12.00.

4. W sobotę zapraszamy młodzież na spotkanie przed Bierzmowaniem w następującym porządku: klasy VI – 10:30; klasy VII – 11:00. W tym dniu zapraszamy na godzinę 17.00 dzieci z klasy III i ich rodziców na Mszę Świętą, podczas której otrzymają oni poświęcone Różańce. W sobotę ze względu na Różaniec o godzinie 12.00 nie będzie już nabożeństwa po Mszy Świętej wieczornej.

5. W przyszłą niedzielę o 16.00 msza święta za Zmarłych na Cmentarzu.

6. 11 października (środa) nasz dekanat uczestniczy podczas czuwania na Jasnej Górze  w przygotowaniu do Peregrynacji Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd na czuwanie w tym miesiącu wyjątkowo o 17:45 spod naszego kościoła. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Kamila.

7. Dziękujemy mieszkańcom Piekarek za udekorowanie ołtarzy kwiatami i posprzątanie naszej świątyni. Za tydzień (w sobotę rano) prosimy, by ołtarze udekorowali i posprzątali kościół mieszkańcy  Zwierzchowa.

8. Dziękujemy mieszkańcom dwóch miejscowości za złożenie ofiary na potrzeby naszej parafii: mieszkańcom Kolonii Woźnik w wysokości 700 zł oraz mieszkańcom Dobiecina w kwocie 500 zł.

9. W zakrystii jest do nabycia Kalendarz Rolników w cenie 35 złotych.

10. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz Tygodnik Katolicki Niedziela.

11. Całą naszą Parafię polecamy opiece i wstawiennictwu NMP i św. Michała Archanioła.