Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

23.01.2022 r.

1. Dzisiejsza Niedziela z woli Ojca św. Franciszka jest Niedzielą Słowa Bożego. Uświadamia ona nam jak ważne jest Słowo Boże w naszym życiu. Ma nas także zachęcić do czytania Pisma św. w naszych rodzinach.  

2. Dziękujemy wszystkim za kolędowe przyjęcie w Waszych domach, wspólną modlitwę i złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii.  

3. Na stoliku obok gazet są do zabrania Informatory duszpasterskie na 2022 rok.  

4. W sobotę o godzinie 9:00 zapraszamy na spotkanie przed bierzmowaniem uczniów  kl. VIII szkoły podstawowej i I średniej .  

5. W przyszłą niedzielę młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie przed wejściem do kościoła rozprowadzała gromnice na święto Matki Bożej Gromnicznej w cenie 12 złotych.  

6. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery. Odbiór zużytego sprzętu przez firmę będzie miał miejsce 7 lutego o godz. 9.00. Zużyty sprzęt można składać na placu plebanijnym.  

7. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz Tygodnik katolicki „Niedziela”, korzystajmy z tego źródła wiedzy religijnej.                                                             

8. Wszystkich Parafian powierzamy opiece i wstawiennictwu św. Michała Archanioła.