XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

1. Dzisiaj nie będzie mszy świętej popołudniowej w kościele, gdyż o godz. 16.00 odprawimy mszę świętą i różaniec z wypominkami na cmentarzu za naszych zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W miesiącu czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. o godzinie 18.00.
  3. W czwartek 24 czerwca będziemy przeżywać uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Na nowennie dzień wcześniej zostanie odprawiona Msza Święta za Janów i Janiny. Intencje zgłaszamy w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Od pierwszej niedzieli lipca wracamy do dekoracji ołtarzy kwiatami w kościele. Jako pierwszych tradycyjnie zapraszamy mieszkańców Bogdanowa.
  5. Po grudniowym ogłoszeniu jeszcze raz przypominamy, że z końcem czerwca mija czas ustnych rezerwacji miejsc na cmentarzu. Wszystkie rezerwacje lub przejęcie pustych albo zaniedbanych miejsc należy zgłosić do Kancelarii Parafialnej. Wobec braku zgłoszeń od lipca będą tam kolejne pochówki.
  6. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że od 20 czerwca br. dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej i świątecznej zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.
  7. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz Tygodnik Katolicki Niedziela.
  8. Całą naszą Parafię polecamy opiece i wstawiennictwu św. Michała Archanioła.