XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii odprawiamy codziennie po mszy świętej o godz. 17.00, a w niedzielę po sumie. (Różaniec we Woźnikach codziennie o godz. 18.00).
  2. Dziękujemy mieszkańcom Piekar za udekorowanie ołtarzy kwiatami oraz za ofiarę na potrzeby parafii 545 złotych.
  3. Od jutra w godz. 8.00 – 10.00 oraz 15.00 – 16.30 w kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok oraz wypominki. W pozostałe dni zgodnie z godzinami kancelaryjnymi.
  4. Informujemy, że w piątek zmarł Ks. profesor Zdzisław Małecki – radak pochodzący z Woźnik. Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Ks. abpa Wacława Depo zostanie odprawiona we wtorek o godz. 12.00 w Bogdanowie, poprzedzi ją różaniec w intencji ks. Profesora. Zapraszamy, aby towarzyszyć Ks. Profesorowi w ostatniej drodze.
  5. Od wczoraj znajdujemy się w strefie czerwonej zagrożenia koronawirusem. Dlatego usilnie prosimy, aby w kościele podczas nabożeństw wszyscy zakładali maseczki ochronne.
  6. Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W związku z nowymi obostrzeniami wydanymi przez Rząd, jak i przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego, 1 listopada, który wypada w tym roku w niedzielę nie będzie tradycyjnej procesji i mszy świętej na cmentarzu. Msze święte tego dnia tylko w kościele parafialnym o 8.00, 10.00, 11.30 oraz również w kościele parafialnym o 14.00 rozpoczniemy modlitwę wypominkami jednorazowymi, a po niej msza święta za tych zmarłych. Przypominamy, że uroczystość Wszystkich Świętych jest świętem nakazanym.
  7. W poniedziałek, 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza święta o godz. 8.00 i 17.00 połączona z różańcem za zmarłych.
  8. Już w sobotę 31 października i w niedzielę 1 listopada jak co roku będzie można zamawiać w kaplicy na cmentarzu wypominki jednorazowe i roczne.
  9. W związku z wybetonowaniem śmietników na cmentarzu prosimy oddzielnie wrzucać do pierwszego wieńce i zieleń, a do drugiego papier, wkłady plastikowe i szkło zgodnie z napisami na śmietnikach.
  10. Wspólnota Wojownicy Maryi organizuję wyjazd autokarowy na Ogólnopolskie spotkanie formacyjne, które odbędzie się 24.10.2020 roku w Białymstoku. Zapraszamy mężczyzn w wieku 18-50 lat. Zapisy w zakrystii.
  11. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz Tygodnik Katolicki Niedziela oraz Kalendarze Rolnika w cenie 25 zł.
  12. Całą nasza Parafię polecamy opiece i wstawiennictwu NMP i św. Michała Archanioła.