XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

26.09.2021 r.

1. Dzisiaj  liczenie wiernych przychodzących do kościoła oraz wiernych przyjmujących Komunię świętą.

2. W piątek rozpoczynamy październik, miesiąc różańca świętego. Zapraszamy wszystkich do codziennego rozważania tajemnic różańcowych. Różaniec tygodniu po mszy o 17.00 a w niedzielę po sumie. Różaniec w kaplicy w Woźnikach o 17.00. Za odmówienie jednej części różańca czyli 5 tajemnic w sposób ciągły można zyskać odpust zupełny. Dzieci w piątek otrzymają plansze do wklejania różańcowych naklejek. Od piątku msza święta wieczorem o 17.00.

3. W piątek I piątek miesiąca. Wyjazd do chorych o 9.00 a spowiedź od 16.30.

4.  W sobotę I sobota miesiąca. O 12.00 Różaniec i msza zawierzenia. Nie będzie już różańca wieczorem.

5. W przyszłą niedzielę I miesiąca taca gospodarcza. W Woźnikach o 14.00 odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu.

6. Zapraszamy do zgłaszania się do Wspólnoty Biblijnej. Chcemy w sposób systematyczny poznawać i bardziej zrozumieć Słowo Boga zamieszczone w Biblii. Młodzież zapraszamy do wspólnoty młodzieżowej.

7. Dziękujemy mieszkańcom Kozieróg za udekorowanie ołtarzy kwiatami . Za tydzień, prosimy, by ołtarze udekorowali mieszkańcy Piekarek.

8. Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek oferuje pomoc kobietom, które są  w trakcie lub po leczeniu onkologicznym z powodu raka piersi. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.

9. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz Tygodnik Katolicki Niedziela

10. Całą naszą Parafię polecamy opiece i wstawiennictwu NMP i św. Michała Archanioła.