24.02. – 01.03.2020 r.

Poniedziałek 24.02.

godz.    7.00 + Leokadię Stanisława Bogdana Zdzisława Rożniatowskich, Stanisławę Kopacką.

godz.  17.00 + Henrykę Paździej – od rodziny Filipków.

godz.  17.00 + Grzegorza i Rafała Lachcik – od sąsiada Marcina Paulińskiego z rodziną.

Wtorek 25.02.

godz.   17.00 + Grzegorza i Rafała Lachcik – od Pracowników byłego Banku Spółdzielczego w Woli Krzysztoporskiej.

godz.   17.00 + Mirosława Zielińskiego – od uczestników pogrzebu.

godz.   17.00 + Zdzisława Siwika – od uczestników pogrzebu.

Środa 26.02.   POPIELEC

godz.     8.00 + Tadeusza Perygę – od Haliny i Zbigniewa Bugajskich.

godz.   10.00 + Henryka Robaszka – od kolegów i koleżanek z pracy z oddziału budowlanego RAMB.

godz.   17.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

O Boże Błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej dla Zdzisława Stasiaka z racji 71 rocznicy urodzin / O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach / o zdrowie dla Anny, o zdrowie dla Krzysia, o zdrowie dla Doroty, w intencji Pawła i Patryka z prośbą do Matki Bożej w intencji Jej wiadomej / w intencjach naszych rodzin – o zgodę i miłość / w intencji ministrantów, lektorów i lektorek – dziękując za służbę przy ołtarzu, za kapłanów z dekanatu rozprzańskiego, w intencji ks. Proboszcza, Wikariusza i ks. kanonika Wojciecha, w intencji pracowników plebanii i kościoła, o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii / w intencji Mateusza i Filipa, prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą / w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli o Boże Błogosławieństwo na czas nauki w szkole / o dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

O nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników / za dusze w czyśćcu cierpiące /

+ ks. Stefana Bilewicza i zmarłych księży pracujących kiedyś w parafii Bogdanów / + Mirosława Marię Wacława Kaczorów / + Jana Blonkę – od kolegów z wioski Woźniki Kolonia / + Wandę Ławską – od Grzegorza Szlakowicza z rodziną / + Henrykę Paździej – od syna Tomasza z rodziną / + Grzegorza i Rafała Lachcik – od mamy i żony z rodziną / + Beatę Goluch – od Wiesławy / + Zdzisława Siwika – od siostry Barbary / + Stanisława Kropisia – od rodziny Piwońskich / + Jana Banasika – od Krystyny Nowak / + Mirosława Zielińskiego – od mamy /

Czwartek 27.02.

godz.  17.00 + Krystynę Mieczysława Alaszkiewicz.

godz.  17.00 + Grzegorza i Rafała Lachcik – od Marioli.

Piątek 28.02.

godz.    7.00 + Grzegorza i Rafała Lachcik – od Haliny i Mieczysława Frankiewiczów.

godz.  16.15  DROGA KRZYŻOWA.

godz.  17.00 + Bogusława Makowskiego – od rodziny Ptaków.

Sobota 29.02.

godz.  12.00  chrzest Maja Gliszczyńska.

godz.  17.00 + Henryka Robaszka – od Michała z rodziną.

godz.  17.00 + Grzegorza i Rafała Lachcik – od rodziny Walczaków z dziećmi.

Niedziela 01.03.   I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

godz.   8.00 + Helenę Józefa Jagiełów.

godz. 10.00 + Mariana Janinę Leszka Wiesława Matyjaszczyków.

godz. 11.30  Za Parafian oraz o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB Bogdanowskiej dla Edyty i Rafała Cieślak z racji 40 rocznicy urodzin.

Gorzkie Żale.