Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

27.06.-03.07.2022 r.

Poniedziałek 27.06. (Dzień powszedni)

godz. 18.00 + Ks. Zdzisława Małeckiego (greg. 27)

godz. 18.00 + Jadwigę, Stefana, Stanisława, Władysława Walasów

Wtorek 28.06. (Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika)

godz. 18.00 +  Ks. Zdzisława Małeckiego (greg. 28)

godz. 18.00 + Mieczysława Palucha w 24 rocznicę śmierci

Środa 29.06. (UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA)

godz.  8.00 + Ks. Zdzisława Małeckiego (greg. 29)

godz.   18.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

Za Kościół Święty/ w intencji Ojca Świętego Franciszka/ w intencji biskupów, szczególnie  ks. abpa Wacława Depo, ks. bpa Andrzeja Przybylskiego, ks. bpa Antoniego Długosza/ w intencji kapłanów z dekanatu rozprzańskiego/ w intencji ks. proboszcza, ks. wikariusza i ks. seniora/ o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii/ w intencji pracowników plebani i kościoła/ w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii/ w intencji dzieci i młodzieży/ w intencji zawierzających się Niepokalanemu Sercu Maryi w I soboty miesiąca/ w intencji Wspólnoty modlitwy rodziców za dzieci/ w intencji Oazy Rodzin naszej parafii/ w intencji młodych z KSM -u naszej parafii/ o nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników/  o pokój na świecie/ O Boże Błogosławieństwo dla Szymona Resel w 18 rocz. urodzin/ za dusze w czyśćcu cierpiące/ za zmarłych księży pracujących w naszej parafii, szczególnie za ks. Stefana Bilewicza oraz pochodzących z naszej wspólnoty, zwłaszcza za ks. Zdzisława Małeckiego/ + Jana Gruszczyńskiego od OSP Niedyszyna/ + Józefę Kierasińską od Jadwigi Siewiera/ + Henryka Pawelczyka od R. Płosów/ + Jacka Bauera od R. Drożdżyków/ + Andrzeja Kołacińskiego od sąsiadów Głowackich/ +Józefa Chądzyńskiego od szwagierki Zdzisławy z R/ +  Stanisława Wieczorka od Bożeny Kupisiak z dziećmi/ + Bogdana Orskiego od brata Bogdana z żoną/ + Zofię Mazurczyk od Jacka i Krystyny z R/ + Emilię Gruszczyńską od Małgorzaty i Jerzego Kurdków / + Zdzisławę Bieganowską od Urszuli i Marty/ + Teresę Kowalską od KŻR z Radziątkowa/ + Mariannę Hofman od Katarzyny Jakóbik-Przybylskiej  z R/ + Eugeniusza Gniewaszewskiego od Leszka Malickiego z R/ + Stanisława Komorowskiego od R. Gwaderów/ + Aleksandra Szulca od KGW z Borowej/ + Janinę Nowak od sąsiadów Królów z R/ + Sławomira Muszyńskiego od R. Łęgowiaków i Olejniczaków/ + Piotra, Wacławę, Stanisława Łaszków; Jadwigę, Wacława Lalków/ + Tadeusza Misztelę ( w 40 rocz. śm.), zmarłych z CR Misztelów, Zarzyckich, Lisów i Grylów/ + Stefana, Marię, Czesława Gas/ + Krystynę, Zenona Szczepańskich/ + Kazimierza Maślankę w rocz. śm./ + Zofię Lis; Barbarę Grzejda/ + Genowefę, Piotra, Zygmunta Kołomyckich; Kazimierza Nowackiego; Jana, Zofię, Jana Łuczyńskich; Janinę Krasińską/ + Wandę, Mieczysława Grzejdziaków/ + Barbarę (w 1 rocz. śm.), Mariana, Stanisława, Józefę Grzejdów; Romualda Jaszczaka/ + Marię, Stanisława Prokopów; Alicję, Mariana Marków; Reginę, Mariana, Elżbietę, Władysława, Tomasza Kurdków

Czwartek 30.06. (Dzień powszedni)

godz. 17.30 + Mariannę Hofman od Jadwigi i Mirosława Matyśkiewicz

godz. 17.30 + Eugeniusza Gniewaszewskiego od syna Emiliana z R

godz. 17.30 + Aleksandra Szulca od córki Jolanty z R

godz. 18.00 + Ks. Zdzisława Małeckiego (greg. 30)

godz. 18.00 + Barbarę Roksela (w 7 rocz. śmierci); zmarłych z CR Rokselów, Annę Paras  

                     (w 2 rocz. śm.)

godz. 18.00 + Teresę Kowalską od wnuczka Mateusza z R

Piątek 01.07. (Dzień powszedni) I PIĄTEK MIESIĄCA

godz. 7.00 + Teresę Kowalską (greg. 1)

godz.  18.00 + Marka Białasa od R. Małgorzaciaków

godz. 18.00 + Eugeniusza Gniewaszewskiego od syna Dariusza z R

Sobota 02.07. (Dzień powszedni) I SOBOTA MIESIĄCA

godz. 7.00 + Teresę Kowalską (greg. 2)

godz. 12.00   Msza Święta Zawierzenia

godz. 16.00   Ślub Stusek – Olbrych

godz.   18.00  + Krystynę, Henryka Skowronków

godz.   18.00  + Janinę Nowak od córki Marioli

Niedziela 03.07.  (XIV NIEDZIELA ZWYKŁA) ODPUST MATKI BOŻEJ BOGDANOWSKIEJ

godz.   8.00   +  Teresę Kowalską (greg. 3)

godz.   8.00   + Sabinę ( w 10 rocz. śm.), Jana, Stanisława Bugajskich; Mieczysławę, 

                       Leokadię, Ignacego Zielińskich

godz.   8.00   + Zuzannę Gruszczyńską od w 1 rocz. śm.; Agnieszkę, Sabinę, Jana Gruszczyńskich; Honoratę, Wacława Palów

godz.  10.00  + Stefana, Mariannę, Mirosława Sapela

godz. 10.00 + Janinę, Zygmunta Watałów

godz.   11.30   SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN