Intencje mszalne

 INTENCJE MSZALNE

27.09 – 03.10. 2021 r.

Poniedziałek 27.09.

godz.  18.00 + Elżbietę Pal od wnuczka Szymona

godz.  18.00 + Iwonę Dudzińską od córek Kamili i Kingi

godz.  18.00 + Wiesławę Gruszczyńską od Jarosława Płosy z R

godz.  18.30 + Zofię Robak od Ireny Roksela z R

godz.  18.30 + Romana Filipka od córki z mężem i wnuczką

godz.  18.30 +Izydora Ceglarka od R. Kubalów

Wtorek 28.09.

godz.   18.00 + Wiesławę Gruszczyńską od chrześniaka Sławomira z Małgorzatą

godz.   18.00 + Bogdana Płomińskiego od mamy

godz.  18.00 + Józefa Gruszkę od brata Henryka z R

godz.  18.30 + Rafała Grzączkowskiego od Rafała z R

godz.  18.30 + Bogumiła Kaucza od teściowej Haliny

godz.  18.30 + Romana Filipka od Edwarda Dryszka z R

Środa 29.09.

godz.   7.00 + Wiesława Kabzińskiego od Uczestników pogrzebu

godz.  7.00 + Barbarę Grzejda od Uczestników pogrzebu

godz.   18.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

O zdrowie dla Anny, o zdrowie dla Doroty, o zdrowie dla Haliny, o zdrowie dla Ewy, o zdrowie dla Agaty/ w intencji Pawła i Patryka z prośbą do Matki Bożej w intencji Jej wiadomej/  intencjach naszych rodzin – o zgodę i miłość/ w intencji ministrantów  i lektorek – dziękując  za służbę przy ołtarzu,   za kapłanów z dekanatu rozprzańskiego, w intencji ks. Proboszcza, Wikariusza  i ks. Seniora, w intencji pracowników plebanii i kościoła, o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii / w intencji dzieci, młodzieży o Boże Błogosławieństwo dla nich/ o Boże Błogosławieństwo dla całej naszej wspólnoty parafialnej/ W intencji zawierzających się Niepokalanemu Sercu Maryi w I soboty miesiąca/ O nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników/ za dusze w czyśćcu cierpiące/ +ks. Stefana Bilewicza, ks. Zdzisława Małeckiego i zmarłych księży pracujących kiedyś w parafii Bogdanów/ +Roberta Wieczorka  od kolegi Eugeniusza Krawca/ + Wiesławę Gruszczyńską od Janiny i Wiesława Filipków/  + Zofię Robak od Haliny Tręda z R/  + Izydora Ceglarka od syna Patryka z Iloną/ + Władysława Dróżdż od Haliny Ślebioda/ + Teresę Szewczyk od Marka Robaszka z R/ + Zofię Czarnecką od Kazimiery z R/ + Marcina Marusińskiego od R. Reslów/ + Danutę Lalek od R. Kurowskich/ + Janinę Łuczyńską od chrześniaka Andrzeja z R/ + Stanisławę Cieślak od Marii Bauer z R/                          + Jana Pawłowskiego od szwagierki Danuty Hojwa z mężem/ + Sławomira Danielczyka od bratowej Reginy/ + Wiesława, Marię, Mirosława Kaczorów/ + Danutę, Andrzeja Adamczyk od wnuczki Marty z R

Czwartek 30.09.

godz.   18.00  + Ignacego, Zofię, Mariana Biegańskich

godz.   18.00  + Iwonę Dudzińską od KGW z Janowa i sąsiadów

godz.  18.00  + Zofię Robak od Wójta i Pracowników UG Wola Krzysztoporska

godz.   18.30  + Feliksa Wlaźlaka od R. Karolczyków

godz.  18.30 + Dariusz Dworzyński od R. Misztelów

godz.  18.30 + Bogumiła Kaucza od R. Ogrodników

Piątek 1.10.

godz.   17.00 10 rocz. ślubu Anety i Jarosława Kowalewiczów

godz.  17.00 + Elżbietę Pal od brata Pawła

godz.    17:00 + Wiesławę Gruszczyńską od R. Sokołowskich

Sobota 2.10. I SOBOTA MIESIĄCA  

godz.  11:00  Chrzest Wiktoria Marta Roksela

godz. 12:00 Msza Święta Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi  

godz.   17.00  + Jana, Janinę, Zdzisława (9 rocz. śm.), Stanisława Karolczyków;  

                       Mieczysławę, Henryka, Henryka Rokselów

godz.   17.00  + Iwonę Dudzińską od Anny i Michała z Opoczna

godz.   17.00  + Jerzego (16 rocz. śm.), Józefa, Domicelę, Leokadię, Barbarę, Józefę,

                       Józefa Wolankiewiczów

Niedziela 3.10.   XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

godz.   8.00   + Stanisława Olasa

godz.   10.00 + Marcina Rokselę od wujka Tomasza z R .  

godz.   11.30 Suma za Parafian