Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

06.04.-14.04.2024 r.

Sobota 06.04. (Sobota w Oktawie Wielkanocy) I SOBOTA MIESIĄCA

godz. 12.00 Msza Święta Zawierzenia

godz. 18.00 + Henrykę Radziszewską; Eugeniusza, Juliana, Krystynę Gniewaszewskich

Niedziela 07.04. (II NIEDZIELA WIELKANOCNA)

godz. 8.00 + Henryka (w 1 rocz. śm.), Otylię, Wacława Bugajskich

godz. 10.00 + Jana Lebiodę; Janinę, Mariana, Stanisławę, Władysława Kaudzów; Stanisławę,

                       Mariana Krzaczyńskich

godz. 11.30 Za Parafian

Poniedziałek 08.04. (UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO)

godz. 18.00 + Mariannę Małachowską od siostrzeńca Jana Niemczyka

godz. 18.00 + Teresę Zambrowicz od Haliny Bugajskiej z R

Wtorek 09.04. (Dzień powszedni)

godz. 18.00 + Helenę Torchalską od R. Królów

godz. 18.00 + Janinę Stawicką od córki Joanny z R

Środa 10.04. (Dzień powszedni)

godz. 7.00 + Bogdana Stanisza od uczestników pogrzebu

godz. 7.00 + Iwonę Urbańską od uczestników pogrzebu

godz. 18.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

Za Kościół Święty/ w intencji Ojca Świętego Franciszka/ w intencji biskupów, szczególnie  ks. abpa Wacława Depo, ks. bpa Andrzeja Przybylskiego, ks. bpa Antoniego Długosza/ w intencji kapłanów z dekanatu rozprzańskiego/ w intencji ks. proboszcza, ks. wikariusza i ks. seniora/ o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii/ w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii/ w intencji dzieci i młodzieży/ w intencji zawierzających się Twemu Niepokalanemu Sercu  w I soboty miesiąca/ w intencji Wspólnoty modlitwy rodziców za dzieci/ w intencji Kół Żywego Różańca naszej parafii/ w intencji Oazy Rodzin naszej parafii/ w intencji młodych z KSM -u naszej parafii/ w intencji scholi dziecięco – młodzieżowej/ o nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników/ o pokój na świecie/ O zdrowie dla Agaty/ O zdrowie dla Magdy i Justyny/ O zdrowie dla dziecka poczętego i potrzebne łaski dla rodziców: Joanny i Misaka/ za dusze w czyśćcu cierpiące/ za zmarłych księży pracujących w naszej parafii oraz pochodzących z naszej wspólnoty/ + Halinę Walas od Justyny i Emila z dziećmi/  + Janinę Filipek od Grażyny i Andrzeja Błaszczyków/ + Zdzisławę Wolankiewicz od Zofii Jakubczak z R/ + Krystynę Błaszczyk od Barbary Mendakiewicz z R/ + Adama Lisa od KŻR/ + Jerzego, Zdzisławę, Józefę, Józefa, Domicelę, Józefa Leokadię, Barbarę Wolankiewiczów; Zofię, Józefa Porczyńskich; Walerię, Józefa Matyjaszczyków; Helenę, Michała Stawskich/ + Antoniego Stępnia od sąsiadów Walasów/ + Henryka Cicheckiego od Wiesława Filipka z R/ + Marcina Tatarskiego od KGW Mąkolice/ + Janinę Malczyk od Stanisława Paszty z R/ + Teresę Zambrowicz od wnuka Andrzeja z żoną i synem/ + Jana Janeczka od Marii Piaseckiej/ + Annę Cieślak od Grażyny i Jerzego Cieślaków/ + Wojciecha Olejnika od R. Królów/ + Dorotę Adamczyk od chrześniaka Tomasza z R/ + Wandę Karpiak od R. Kowalskich/ + Franciszka, Anielę Robaków/ + Stanisława Balińskiego w 1 rocznicę śmierci/ + Halinę Fuzowską w 7 rocznicę śmierci/

Czwartek 11.04. (Dzień powszedni)

godz. 18.00 + Zbigniewa, Jana Matyjaszczyków

godz. 18.00 + Teresę Zambrowicz od Eugeniusza Krawca

Piątek 12.04. (Dzień powszedni)

godz. 18.00 + Zofię, Franciszka Płomińskich; zmarłych z CR Płomińskich i Franków

godz. 18.00 + Bogdana Orskiego w 2 rocznicę śmierci

Sobota 13.04. (Dzień powszedni)

godz. 12.00 Chrzest Maria Maja Cieślak

godz. 18.00 + Stefana, Janinę, Jacka, Mariusza, zmarłych z CR Skrobków; Mariana, Genowefę

                      Błaszczyków

Niedziela 14.04. (III NIEDZIELA WIELKANOCNA)

godz. 8.00 + Stanisława, Zofię, Jana Kołodziejów

godz. 10.00 + Barbarę, Wiktora, Marka Dziano, Helenę Henryka Smuga

godz. 11.30 Za Parafian

– Chrzest Iga Bednarek

– O Boże Błogosławieństwo dla Teresy Wieczorek w 90 rocznicę urodzin