Jasełka w Niedyszynie – 05.01.2020

5 stycznia 2020 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bogdanowie i Dobiecinie pod kierunkiem ks. Tomasza – wikariusza z Bogdanowa wystawiły przepiękne jasełka w Niedyszynie. Spotkanie zostało zorganizowane przez KGW Korczew i Niedyszyna. Również pani Anna Krysztofiak, śpiewaczka zaprezentowała staropolskie pastorałki oraz kolędy. Spotkanie uświetnił Wójt Gminy Bełchatów pan Konrad Koc oraz Vicestrosta Powiatu Bełchatowskiego pan Jacek Bakalarczyk.

Składam serdeczne podziękowanie wspaniałym młodym aktorom, rodzicom za trud dowiezienia dzieciaków, panu organiście Andrzejowi, pani Annie Paulińskiej oraz panu Gabrielowi Kukulskiemu – fotografowi za ogromny wkład włożony w przygotowanie tegorocznych jasełek.  ks. Tomasz