Odpust Matki Bożej Bogdanowskiej – 05.07.2020

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca (5 lipca 2020 roku) Parafia Bogdanowska przeżywała dzień odpustu ku czci MB Bogdanowskiej Uzdrowienia Chorych. O godzinie 11.30 rozpoczęła uroczysta Msza Święta odpustowa, której przewodniczył i Boże Słowo wygłosił ks. Szymon Klimczak, były wikariusz naszej Parafii, a obecnie pracujący w parafii NMP Różańcowej w Mrzygłodzie w koncelebrze ks. Tadeusza Mikołajczyka – proboszcza i ks. Wojciecha Gonery. Po komunii świętej odbyła się tradycyjna procesja z obrazem MB wokół kościoła, po której ks. Proboszcz podziękował wszystkim, którzy uświetnili dzisiejszą uroczystość.

Odpust MB Bogdanowskiej 2020 – procesja

Odpust MB Bogdanowskiej 2020 – procesja

Opublikowany przez Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie Niedziela, 5 lipca 2020