W naszej świątyni 23 stycznia odbył się koncert kolęd w wykonaniu uczniów ze szkół z terenu naszej parafii. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom.
[Not a valid template]W naszej świątyni 23 stycznia odbył się koncert kolęd w wykonaniu uczniów ze szkół z terenu naszej parafii. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom.
[Not a valid template]