Jasełka w naszej parafii – 06.01.2019

6 stycznia 2019 roku w uroczystość Objawienia Pańskiego uczniowie Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Bogdanowie przedstawiły w naszym kościele przepiękne jasełka pod kierunkiem ks. Tomasza. Wśród licznie zgromadzonych parafian gościliśmy: Przewodniczącą Rady Gminy Wola Krzysztoporska p. Małgorzatę Gniewaszewską, Radnego Gminy p. Krzysztofa Jarząbka oraz sołtysa wsi Woźniki p. Jadwigę Kauc. Na koniec gorące podziękowania wszystkim dzieciom złożył proboszcz parafii ks. Wojciech Gonera zapraszając wszystkich aktorów na ciepły i słodki poczęstunek.

Śpiący Pasterze – Jasełka 2019

Śpiący Pasterze – Jasełka 2019

Opublikowany przez Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy w Bogdanowie Niedziela, 6 stycznia 2019

Trzej Królowie u żłóbka – Jasełka 2019

Trzej Królowie u żłóbka – Jasełka 2019

Opublikowany przez Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy w Bogdanowie Niedziela, 6 stycznia 2019