Jasełka – 29.12.2019

29 grudnia 2019 roku w święto Świętej Rodziny z Nazaretu uczniowie Szkół Podstawowych z Bogdanowa i Dobiecina przedstawiły w naszym kościele przepiękne jasełka pod kierunkiem ks. Tomasza. Wśród zgromadzonych parafian gościliśmy: Radnych Gminy Wola Krzysztoporska: p. Kamilę Kaczorowską i p. Krzysztofa Jarząbka. Na koniec gorące podziękowania wszystkim dzieciom złożył proboszcz parafii ks. Tadeusz Mikołajczyk zapraszając wszystkich aktorów na ciepły i słodki poczęstunek.

Jasełka – video cz.1

Jasełka – video cz.1

Opublikowany przez Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie Poniedziałek, 30 grudnia 2019

Jasełka – video cz.2

Jasełka – video cz.2

Opublikowany przez Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie Poniedziałek, 30 grudnia 2019

Jasełka – video cz. 3

Jasełka – video cz. 3

Opublikowany przez Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie Poniedziałek, 30 grudnia 2019