Intencje mszalne

 INTENCJE MSZALNE

18.10 – 24.10. 2021 r.

Poniedziałek 18.10. (Święto św. Łukasza Ewangelisty)

godz.  17.00 + Zofię Robak od  Dyrektora i Pracowników Gminnej Instytucji Kultury z Woli Krzysztoporskiej

godz.  17.00 + Bogdana Płomińskiego od Piotra, Urszuli i Tomasza                 

godz.  17.00 + Wiesławę Gruszczyńską od R. Staszków i Michalaków

Wtorek 19.10. (Dzień powszedni)

godz.   17.00 + Elżbietę Pal od koleżanki Zdzisławy Głowackiej z R

godz.   17.00 + Wiesława Kabzińskiego od syna Sławomira

godz.  17.00 + Anetę Kierzyńską od Anety Wypych z R

Środa 20.10. (Wspomnienie św. Jana Kantego)

godz.   7.00 + Marię Adryjańczyk od Uczestników pogrzebu

godz.  7.00 + Rafała Grzączkowskiego od sąsiadki Dąbrowskiej z R.

godz.   17.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

O zdrowie dla Anny, o zdrowie dla Doroty, o zdrowie dla Haliny, o zdrowie dla Ewy, o zdrowie dla Agaty/ w intencji Pawła i Patryka z prośbą do Matki Bożej w intencji Jej wiadomej/  intencjach naszych rodzin – o zgodę i miłość/ w intencji ministrantów i lektorek – dziękując  za służbę przy ołtarzu,   za kapłanów z dekanatu rozprzańskiego, w intencji ks. Proboszcza, Wikariusza i ks. Seniora, w intencji pracowników plebanii i kościoła, o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii / w intencji dzieci, młodzieży o Boże Błogosławieństwo dla nich/ o Boże Błogosławieństwo dla całej naszej wspólnoty parafialnej/ W intencji zawierzających się Niepokalanemu Sercu Maryi w I soboty miesiąca/ w intencji Wspólnoty modlitwy za dzieci/  w intencji młodzieży z KSM -u naszej parafii/ O nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników/ za dusze w czyśćcu cierpiące/ +ks. Stefana Bilewicza, ks. Zdzisława Małeckiego i zmarłych księży pracujących kiedyś w parafii Bogdanów/ +Roberta Wieczorka  od sąsiadów Roberta i Julity/ + Wiesławę Gruszczyńską od Rozalii i Jerzego Kwiecień/  + Zofię Robak od sąsiadki Barbary z R/ + Izydora Ceglarka od szwagierki Joanny z R/ + Teresę Szewczyk od Agnieszki, Jolanty i Jarosława z R-nami/ + Zofię Czarnecką od Izabeli i Dariusza Michalskich/ + Marcina Marusińskiego od mieszkańców Kamiennej/ + Janinę Łuczyńską od R. Łuczyńskich/ + Stanisławę Cieślak od pewnej rodziny z Woźnik/ + Jana Pawłowskiego od Marzeny Rybak z R/ + Grażynę Klimczyk od sąsiadów Zambrowiczów/ + Zofię Barczyk od R. Tatarskich/ + Edwarda Haładaja od siostry Wacławy  z mężem/  + Henryka Barańskiego od Aliny i Doroty/ + Jana Płoszę/ + Mariannę Cieślak od wnuka Mateusza z R/ + Krystynę Wieczorek w 1 rocz. śm./ + Stanisława (5 rocz. śm.), Sabinę, Jana Bugajskich/ + Stanisława Stęplowskiego od Krystyny i Wiktora Mikundów/ + Jana, Kazimierę Nędza

Czwartek 21.10. (Dzień powszedni)

godz.   17.00  + Elżbietę Pal od sąsiadów z bloku

godz.   17.00  + Bogdana Płomińskiego od brata Kazimierza z żoną

godz.  17.00  + Leokadię (13 rocz. śm.), Józefa Florczaków; Domicelę, Józefa, Leokadię, Barbarę,

                       Jerzego Wolankiewiczów

Piątek 22.10. (Wspomnienie św. Jana Pawła II)

godz.   17.00 + Janinę, Zygmunta Watałów

godz.  17.00 + Henryka Zielińskiego w 1 rocz. śm.

godz.    17:00 + Elżbietę Smuga od Bożeny i Adriana z Pauliną

Sobota 23.10. (Dzień powszedni)

godz.  13:00  Chrzest Wiktoria Peryga

godz.   17.00  + Janinę, Mieczysława Trędów i ich Rodziców

godz.   17.00  + Elżbietę Smuga od R. Sobutkowskich  

godz.  17.00  + Zbigniewa (1 rocz. śm.), Józefę Drozdek; Józefa, Irenę Wolankiewicz

Niedziela 24.10.   XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

godz.   8.00   + Czesława Kulika z Rodzicami; Zofię, Stanisława Kowalskich

godz.   10.00 + Krystynę (40 rocz. śm.), Juliana Gniewaszewskich; Henrykę Radziszewską

godz.   11.30        Suma za Parafian

                               – Chrzest   Piotr Marek Jarocki

                             – 50 rocznica ślubu Teresy i Andrzeja Tomeckich

                               – 50 rocznica ślubu Lucyny i Zdzisława Szkodzińskich