Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

04.12.- 11.12.2022 r.

Sobota 03.12. (Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera) I SOBOTA MIESIĄCA

godz. 12.00    Msza Święta Zawierzenia

godz.  17.00 + Genowefę Paulińską od Zdzisławy i Piotra Zuzańskich

godz. 17.00  + Dariusza Miśkiewicza (w 1 rocz. śm.); Krystynę, Władysława, Kazimierza

                        Łaszków

godz. 17.00 + Waldemara Szafrańskiego od R. Dziergasów i Karolczyków

Niedziela 04.12.  (II NIEDZIELA ADWENTU) 

godz.   8.00   + Cecylię, Władysława, Jana Banasików; Mariannę, Józefa Madejaków

godz.  10.00  + Stefana, Marię, Czesława Gas; Romana, Feliksę, Stanisławę Królów

godz.   11.30   Za parafian

Poniedziałek 05.12. (Dzień powszedni) 

godz. 17.00 + Katarzynę Gworys od Agnieszki Skalskiej i Jana Kardy

Wtorek 06.12. (Dzień powszedni)

godz. 17.00 + Mariannę Stępień; Władysława i jego rodziców, Zofię, Leona Ogrodników

Środa 07.12. (Dzień powszedni)

godz. 7.00 +  Marka Stelmaszczyka od Uczestników pogrzebu

godz.   17.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

Za Kościół Święty/ w intencji Ojca Świętego Franciszka/ w intencji biskupów, szczególnie  ks. abpa Wacława Depo, ks. bpa Andrzeja Przybylskiego, ks. bpa Antoniego Długosza/ w intencji kapłanów z dekanatu rozprzańskiego/ w intencji ks. proboszcza, ks. wikariusza i ks. seniora/ o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii/ w intencji pracowników plebani i kościoła/ w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii/ w intencji dzieci i młodzieży/ w intencji zawierzających się Niepokalanemu Sercu Maryi w I soboty miesiąca/ w intencji Wspólnoty modlitwy rodziców za dzieci/ w intencji Oazy Rodzin naszej parafii/ w intencji młodych z KSM -u naszej parafii/ o nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników/  o pokój na świecie/ O Boże błogosławieństwo dla Iwony, Aleksandra, Tycjana , Jana, Michała  oraz ich dobrodziejów i o spełnienie woli Bożej w ich życiu / O Boże Błogosławieństwo dla Agaty Członki w 18 rocznicę urodzin/ za dusze w czyśćcu cierpiące/ za zmarłych księży pracujących w naszej parafii, szczególnie za ks. Stefana Bilewicza oraz pochodzących z naszej wspólnoty, zwłaszcza za ks. Zdzisława Małeckiego/ + Jana Gruszczyńskiego od R. Sierantów/ + Emilię Gruszczyńską od sąsiadów Członków / +Teresę Kowalską od Teresy Bauer/ +Eugeniusza Gniewaszewskiego od Dyrektora i Pracowników Gminnej Instytucji Kultury/ + Mirosława Łuczyńskiego od Doroty Łuczyńskiej z R/ + Jana Błaszczyka od Jana z R / +Jana Resla od Janiny z R/ + Teresę Matyjaszczyk od R. Robaków i Kułaków/ + Adama Pieprzowskiego od Marcina z R/ + Cecylię Nadolską od R. Gwaderów/ + Janinę Kwiecień od Wiesławy, Bożeny i Anny/ + Żanetę Wieczorek od przyjaciółki Magdaleny z synem/ + Wiesława Warcholińskiego od Teresy Kropiś z R/ + Teresę Tokarek od R. Głowackich/ + Mariusza Alberciaka od R. Mikołajewskich/ + Genowefę Paulińską od wnuczki Joanny z R/ + Tadeusza Rokselę od Marioli i Marka Cicheckich z R/ + Katarzynę Gworys od Wiesława z R/ + Mieczysława Wolankiewicza od sąsiada Pawła i sąsiadów Sadurskich/ + Waldemara Szafrańskiego od sąsiadki Wiesławy/ + Adama, Natalię, Józefa Babiarczyków; Annę, Edwarda Załęcznych/ + Jadwigę ( w rocz. śm.), Czesława Danielaków; Leokadię, Tomasza Muszyńskich; zmarłych z CR Muszyńskich i Danielaków/ + Marię, Jana Andryjańczyków z rodzicami; Halinę, Stanisława Nowaków z rodzicami/ + Marka Białasa w 1 rocz. śm./ + Mariannę, Wincentego Szymańskich; Mariana, Helenę Gniewaszewskich; Stanisława, Kazimierę Matyjaszczyków/ + Konrada (w 5 rocz. śm.), Bogdana, Irenę Kaczorów; Marię, Zygmunta, Annę, Stanisława Masiarków/  + Bronisławę, Władysława Wieczorków/ + Barbarę, Domicelę, Leokadię, Józefa, Jerzego Wolankiewiczów; Irenę, Bronisława, Karola Gryglów/ + Kazimierza Luizę Lidię Malik, Teresę Edwarda Malcherek, Marię Tomasza Gruszka, Henryka Hildegardę Mendel, Stanisława Krystynę Osikowskich, Jana Stasyszyn, Zbigniewa Wolnego, Roberta Kozioł, ks. Sebastiana Majchera, ks. Piotra Kocura i dusze w czyśćcu cierpiące/ + Joannę Bujacz; Mariannę, Jana Siewierskich; Zofię, Stanisława Pawelczyków/

Czwartek 08.12. (UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP)

godz. 8.00 + Marka Stelmaszczyka (greg. 1)

godz. 17.00 + Józefę, Józefa, Zygmunta Filipków

godz. 17.00 + Waldemara Szafrańskiego od R. Kajpust

Piątek 09.12. (Dzień powszedni)

godz. 17.00 + Henrykę Kulbat

godz. 17.00 + Katarzynę Gworys od Agnieszki Skalskiej i Jana Kardy

godz. 17.00 + Marka Stelmaszczyka (greg. 2)

Sobota 10.12. (Dzień powszedni)

godz. 7.00 + Marka Stelmaszczyka (greg. 3)

godz.  17.00 + Marlenę Molendę w 2 rocznicę śmierci od syna z dziadkami

Niedziela 11.12.  (III NIEDZIELA ADWENTU)

godz.   8.00   + Władysława Walasa w 10 rocznicę śmierci

godz.   8.00   + Marka Stelmaszczyka (greg. 4)

godz.  10.00  + Zofię Lis w 4 rocznicę śmierci

godz.   11.30   Za parafian

– Chrzest Julia Teresa Filipek