19.07 – 25.07. 2021 r.

Środa 21.07.

godz.   7.00 + Mariusza Lachetę  od Sergiusza z żoną i dziećmi

godz.   18.00  NOWENNA DO MB BOGDANOWSKIEJ

O zdrowie i opiekę MB Bogdanowskiej dla Anny w 40 rocznicę urodzin/ O Boże Błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej dla Flipa Kuśmierka w 6 rocznicę urodzin oraz dla Malwiny i Łukasza Kuśmierków w 3 rocznicę ślubu/ O zdrowie i opiekę MB Bogdanowskiej dla Anny Stasiak w 42 rocznicę urodzin/ O zdrowie dla Anny, o zdrowie dla Doroty, o zdrowie dla Haliny, o zdrowie dla Ewy, o zdrowie dla Agaty/ w intencji Pawła i Patryka z prośbą do Matki Bożej w intencji Jej wiadomej/ w intencjach naszych rodzin – o zgodę i miłość/ w intencji ministrantów  i lektorek – dziękując  za służbę przy ołtarzu, za kapłanów z dekanatu rozprzańskiego, w intencji ks. Proboszcza, Wikariusza i ks. Seniora, w intencji pracowników plebanii i kościoła, o nowe powołania do służby kapłańskiej z naszej parafii / w intencji dzieci, młodzieży o Boże Błogosławieństwo dla nich/ o Boże Błogosławieństwo dla całej naszej wspólnoty parafialnej/ O nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników/ za dusze w czyśćcu cierpiące/ +ks. Stefana Bilewicza, ks. Zdzisława Małeckiego i zmarłych księży pracujących kiedyś w parafii Bogdanów/ +Adama Kosura, Mariannę Ignacego Bykowskich/ +Mieczysława Haładaja od mieszkańców Radziątkowa/ +Roberta Wieczorka od chrześnicy Anny/ +Natalię Babiarczyk od mieszkańców Kamiennej/ +Wacławę Chojwa od sąsiadów Madejaków/ +Janinę Bujacz od R. Kaczorowskich/ +Irenę Kołatek od rodziny  Zadumińskich/ +Pawła Filipka od Eugeniusza Króla/ +Elżbietę Smuga od Dariusza – kolegi Marcina/  +Józefa Władysława Lucjana Celinę Mariannę Kucharczyków/ +Józefa Jana Antoninę Madejaków, Stanisława Zbigniewa Zdzisławę Wozignojów/ +Krystynę, Mieczysława Alaszkiewiczów, Tadeusza Kralskiego/ +Stefanię (r.śm.) Mariusza Krystynę Stanisława Stefana Barczyków/ +Barbarę Grzejda od Koła Żywego Różańca Korczew- Dobiecin/ +Wandę Banaszek/ +Stefana(20r.śm.) Zofię Józefa Jerzego Bronisławę Kuciapińskich, Stanisławę Leona Pawła Kościańskich, Józefę Jana Ozgów/ +Krzysztofa Ostrowskiego (16 r.śm.), Mariana Stawickiego (16 r.śm.)

Czwartek 22.07

godz.   18.00 + Lecha Mielczarka ( 6r.m.) i zmarłych z CR Mielczarków i Kołtoników

godz.   18.00 + Ryszarda Tomeckiego od siostrzeńca Piotra Rabendy z rodziną

Piątek 23.07.