Dekanat rozprzański modlił się o powołania

„Wiele jest serc, które czekają na Ewangelię”. To Jezus czeka na Ciebie Bracie i Siostro. Jemu zależy na Tobie, On jest Twoim Bogiem, On Ciebie kocha. Usłysz Jego wołanie, wysłuchaj, daj odpowiedź. Może już, może wkrótce, On na Ciebie liczy nie zawiedź go.

10 sierpnia 2018 roku o godzinie 7.00 w parafii pw. Przenajświętszej Trójcy w Bogdanowie Pan Jezus zgromadził kapłanów dekanatu rozprzańskiego. Uroczystą Mszę świętą w intencji powołań koncelebrowali: ks. Wojciech Gonera, proboszcz parafii, a zarazem dziekan dekanatu rozprzańskiego, ks. Zbigniew Biedroń, proboszcz parafii Niechcice, a zarazem ojciec duchowny dekanatu, który wygłosił Słowo Boże, ks. Antoni Góra, proboszcz parafii Parzniewice, ks. Grzegorz Paszka, proboszcz parafii Lubień, ks. Tomasz Błaszczyk, wikariusz parafii Bogdanów, ks. Dawid Szymoniak, wikariusz parafii Rozprza oraz ks. Rafał Środa, wikariusz parafii Wola Krzysztoporska. Obecni byli również lektorzy, lektorki oraz ministranci parafii Bogdanów, którzy z kapłanami podjęli trud pielgrzymowania po parafiach dekanatu.Więcej zdjęć, świadectwa kapłanów i dzisiejsza homilia na stronie internetowej:

DEKANAT ROZPRZAŃSKI – 10 sierpnia 2018