Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 2022

Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 22 – 27 sierpnia. Nasza parafia dołącza się do pielgrzymki z Woli Krzysztoporskiej.

Pierwszy dzień, 22 sierpnia to tzw. dzień „wyjścia”. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 7:00 i po Mszy św. ruszamy na pielgrzymi szlak. Z kolei 25 sierpnia to tzw. dzień „wejścia” na Jasną Górę. Ponadto, zaplanowane są 2 noclegi w czasie pobytu w Częstochowie, które są nieobowiązkowe.

Ponadto, zaplanowane są 2 noclegi w czasie pobytu w Częstochowie, które są nieobowiązkowe. Na pielgrzymkę można zapisać się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii od 17 lipca. Koszt udziału w pielgrzymce bez noclegu w Częstochowie to 80 zł. Opcja z jednym noclegiem (25/26 sierpnia) to 130 zł; opcja z dwoma noclegami (25/26 sierpnia i 26/27 sierpnia) to 180 zł. Nocleg w Częstochowie w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Szarytek przy ul. św. Barbary 9/11.

Plan trasy poniżej:

Uwaga! Dodatkowe informacje udzielane są w kancelarii parafialnej podczas zapisów lub zakrystii kościoła.

Serdecznie zapraszamy!